Novinky

Graf počtu testů a případů korona viru v ČR

.Graf je aktualizován každé ráno kolem deváté hodiny, po tom, co aktualizuje data Ministerstvo zdravotnictví.
Data nejsou aktualizována od poloviny července 2020, domnívám se, že to nemá cenu a ránu později zasadil i přepočet, kdy přes noc jsme měli o tisíce případů méně. Myslím, že počty jsou jen pro děšení lidí, prostě vir tu s námu už bude a jiné viry nikdo tak detailně neeviduje.
Pro lepší přehlednost jsou počty testovaných poděleny 10 a opačně počet nových pozitivních je násoben 10. Kdyby tomu tak nebylo, s ohledem na to, že část hodnot je v řádu desetitisíců a jiné v jednotkách až stovkách, nebyl by tak přehledný výstup. Myslím, že je nutné dát čísla vedle sebe, novináři jen zveřejní počet nových, jako například právě dnes (za 27. 3.) rekordní počet nových případů. Ano, ale máme také rekordní počet nově testovaných a tedy procento nových případů z počtu testovaných se ani dnes nevymyká průměru.
Graf i data v tabulce níže vychází z toho co zveřejní Ministerstvo zdravotnictví každé ráno, v čase zhruba mezi 8:15 a 8:55 Takže z těcho i vychází počty nových testů. nových případů.
tekute lekarske mydlo napln 500 ml Tekuté lékařské mýdlo - náplň 500 ml
graf

níže tabulka s daty, poklady pro graf, ty nejsou upravené, jsou to skutečné hodnoty.

super cesnek rouska ustni kf94 s nano filtrem
Super česnek
Ústní rouška KF94 s nano filtrem
 
  data

Sdilejte graf i tabulku Sdílet na Facebooku Tweet about this on Twitter Odeslat odkaz e-mailem
Na závěr ovšem je asi nutno konstatovat, že ani takto postavená data nemusí mít tu správnou vypovídající hodnotu. V Rakousku kupříkladu je procento pozitivních z tesovaných mezi 16-18 procenty. Může se to zdát vysoké číslo, ale není, to ani u nás, není známo jak postupují při výběru lidí kteří podstoupí testování. Mohou prostě jen jít víc po stopě a hned mají procento vyšší. Možná na druhé straně je Slovensko, kde k dnešnímu dni mají kolem 11 tisíc testů a zhruba 480 nákaz. Z toho je jasné, že pokud nebudeme testovat, bude počet nakažených, tedy vykazovaný, nula.
 
 
lahudkove drozdi 150 g aloe vera gel 1000 ml
Lahůdkové droždí 150 gramů Aloe Vera gel 1000 ml
   


www.nestarnu.cz

Vitamíny pro ženy 90 kapslí

Vitamíny pro ženy jsou přírodní produkt z čerstvých rostlinných zdrojů, který je plný vitamínů, minerálů, rostlinných živin, enzymů a antioxidantů.

  HODNOCENÍ: 8/10 
Vitamíny pro muže 90 kapslí

Vitamíny pro muže 90 kapslí

Vitamíny pro muže jsou přírodní produkt z čerstvých rostlinných zdrojů, který je plný vitamínů, minerálů, rostlinných živin, enzymů a antioxidantů.

  HODNOCENÍ: 8/10 
rustovy-hormon-ghr-natural

GHR natural

Čistě přírodní stimulant růstového hormonu. Pomáhá zlepšovat imunitu, posiluje zdraví a vitalitu a je elixírem dlouhověkosti.

  HODNOCENÍ: 10/10