Dlouhověkost

Po dlouhověkosti (antiaging) se pídili už králové ve středověku. Kdo viděl klasickou pohádku "Císařův pekař, pekařův císař", tak ví. Tam se elixír mládí připravit nepodařilo. Možná i proto, že ještě neměli takové znalosti o fungování lidského těla a především pak hormonální rovnováze v čele s růstovým hormonem. Nízká hladina růstového hormonu stojí - společně s oxidací, překyselením a demineralizací organismu a dalšími vlivy - prokazatelně za stárnutím. Chcete-li si uchovat "věčné mládí", obraťte svůj zájem k antioxidantům, minerálům a vitaminům a stimulaci růstového hormonu (muži ruku v ruce s testosteronem). K šetrné stimulaci růstového hormonu je možné využít přírodní přípravek GHR natural, to bez ohledu na pohlaví. Pro muže pak pro vylepšení hladiny testosteronu doporučujeme Tribulus terestris a to bulharský, v zemi která je známá jako producent velice kvalitních preparátů s vysokým obsahem saponinů. Bulgarian Tribulus Original

Recept na dlouhověkost


Tajemství dlouhověkosti spočívá ve zdravém způsobu života, v harmonii mezi aktivitou a odpočinkem, v pozitivním myšlení, ale především ve zdravé a hodnotné výživě (včetně pitného režimu), kvalitním a dostatečném spánku.


Návodů na dlouhověkost existuje na internetu spousta. Z medicínského hlediska jde skutečně o prevenci a předcházení oxidativním procesům v těle, zachování si maximálního fyzického i mentálního zdraví až do pokročilé věku. Dnešní civilizace se bohužel dožívá vysokého věku spíš díky chemii, moderní medicíně a možnostech technologií, které prodlužují věk i o desítky let. Otázkou však je, v jaké kvalitě života. My v NESTARNU.CZ preferujeme prevenci a předcházením civilizačních chorobám a degenerativním onemocněním. Hlásáme zdravý způsob života plný aktivního pohybu, relaxace, dostatku spánku a nutričně bohaté výživy. Naopak se snažíme naše zákazníky upozornit na dnes běžné věci, které jsou sice z pohledu většinové společnosti vnimané neutrálně nebo i pozitivně, ale z pohledu zdraví mohou být velmi nebezpečné.


www.nestarnu.cz

Vitamíny pro ženy 90 kapslí

Vitamíny pro ženy jsou přírodní produkt z čerstvých rostlinných zdrojů, který je plný vitamínů, minerálů, rostlinných živin, enzymů a antioxidantů.

  HODNOCENÍ: 8/10 
Vitamíny pro muže 90 kapslí

Vitamíny pro muže 90 kapslí

Vitamíny pro muže jsou přírodní produkt z čerstvých rostlinných zdrojů, který je plný vitamínů, minerálů, rostlinných živin, enzymů a antioxidantů.

  HODNOCENÍ: 8/10 
rustovy-hormon-ghr-natural

GHR natural

Čistě přírodní stimulant růstového hormonu. Pomáhá zlepšovat imunitu, posiluje zdraví a vitalitu a je elixírem dlouhověkosti.

  HODNOCENÍ: 10/10