Příroda nebo chemie

Máme na výběr, vždy. Jedna cesta je trnitá, delší a náročnější - její výsledek je však trvalejší, uspokojivější a v souladu s přírodou. Druhá cesta je dlážděná s červeným kobercem, rychlejší a mnohem snadnější - její výsledek je však krátkodobý, neuspokojivý, často s mnoha vedlejšími účinky a jde zcela proti přírodě. Která cesta je ta vaše?

Co nabízí chemie?

Chemie je moderní věda a má bezesporu mnohé přínosy pro dnešní svět. Ve spojení se zdravím jsou sice chvíle, kdy může pomoci a ulevit, nicméně v drtivé většině případů jen skrývá symptomy nemocí, zakrývá skutečnou příčinu zdravotních potíží a neléčí. To jsou fakta, která je potřeba vzít v úvahu jak v otázce zdraví, tak i ve sportu. Tam je chemie dobrým sluhou, ale špatným pánem. Pomůže k vrcholným výkonům a medailím, ale na straně druhé často nenávratně poškodí zdraví a spíš ublíží.

Návrat k přírodě

My v NESTARNU.CZ věříme v návrat k přírodě ve všech směrech. Přírodní léčitelství je na vzestupu, jelikož chemií chemii nevyženete. Celostní medicína je skloňována dnes a denně, činská medicína jakbysmet. Všechny tyto přístupy ke zdraví, které tu jsou mnohonásobně déle než současné zdravotnictví
založené na byznysu farmaceutických firem, razí podobné principy v léčbě nemocí a prevenci. Přirozeným směrem ve zdraví je také spánková medicína nebo psychosomatická medicína, kterou u nás propaguje a úspěšně využívá třeba MUDr. Jan Hnízdil.

Věříme v přirozenost a to jak ve zdraví, tak ve sportu. Sportovat máme proto, abychom byli šťastní a zdraví, nikoliv vystresovaní a nadopovaní hromadou chemie. Růstový hormon je přirozenou součástí nás všech, jen s přibývajícím věkem klesá jeho hladina.
rustovy-hormon-ghr-natural

GHR natural

Čistě přírodní stimulant růstového hormonu. Pomáhá zlepšovat imunitu, posiluje zdraví a vitalitu a je elixírem dlouhověkosti.

 HODNOCENÍ:10/10 

My jsme přesvědčeni o tom, že ta hladina klesá stále rychleji právě díky nezdravému způsobu života civilizované společnosti. Pokud se podíváme pravdě do očí, uvidíme cestu správným směrem zpět k přírodě. Dokud budeme drancovat planetu, pít znečištěnou vodu, dýchat znečištěný vzuch, jíst stravu vypěstovanou na té vydrancované půdě s minimem nutrientů, žít v neharmonické a sobecké společnosti, budeme potřebovat stále více "dopingu" pro své zdraví a možná i přežití. Když už doping, tak se alespoň snažme jít cestou pro tělo nejpřirozenějších zdrojů blízkých těm, které se nachází v přírodě. Tím donutíme i tvůrce těchto zdrojů, aby si vážili půdy, vody, slunce a čistého vzduchu a tlačili tak na establishment s odkazem na ekologii.


© nestarnu.cz 2019-2020 | Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.