Růstový hormon

Růstový hormon je budoucnost

Lidský růstový hormon představuje budoucnost moderní přírodní medicíny, alternativní léčby civilizačních chorob a vysokého výkonu naturálních sportovců bez nutnosti užívání anabolických steroidů a syntetického hGH. Stojíme před prahem pevného zdraví, dlouhověkosti a vysoké kvality života. Vše jmenované máme na dosah i u nás v ČR a to právě díky osvětě tohoto webu a přírodnímu preparátu GHR natural, který je jediným svého druhu na českém trhu. Fakta a poznatky medicíny kolem růstového hormonu,
rustovy-hormon-ghr-natural

GHR natural

Čistě přírodní stimulant růstového hormonu. Pomáhá zlepšovat imunitu, posiluje zdraví a vitalitu a je elixírem dlouhověkosti.

 HODNOCENÍ:10/10 

ale i testosteronu / kortizolu / estrogenu a dalších hormonů, mohou posunout vnímání zdraví ve společnosti na zcela novou úroveň. Testosteron vhodně podpoří Bulgarian Tribulus Original s vysokým obsahem saponinů což bulharský produkt splňuje. Mohou nás vrátit zpět ke kořenům, ke zdravému stravování, pohybu, rovnováze mezi prací a relaxací nebo sportem a odpočinkem. To vše nás může zbavit stále rostoucích negativních jevů ve zdraví moderní civilizace. Vysoká hladina cholesterolu může být minulostí i bez statinů (jejich negativní vliv na naše zdraví je už dlouhá léta prokázán). Pro zlepšení stavu cholesterolu najdete množství přírodních přípravků. Můžeme předcházet infarktům a mrtvicím, stejně jako onkologickým onemocněním. Stačí se starat o své zdraví a čerpat cenné informace z objevů moderní vědy a výzkumu.

Růstový hormon v léčbě artróz

Moderní medicína nově využívá růstových faktorů pro léčbu degenerativních onemocnění kloubů (artrózy, artritidy, revma).

Z vlastního tuku pacienta je odebrán vzorek, který se laboratorně vyčistí a získá se materiál plný kmenových buněk a růstového hormonu. Ten se pak injekčně dostává tam, kde má nejvíce pomoci - tedy na místo, kde probíhá degenerativní onemocnění. V západním světě se podobně přistupuje k léčbě artrózy se syntetickým hGH. Obecně z toho však lze vydedukovat jediné. Stejně tak si můžete zkusit léčbu vlastních onemocnění kloubů a šlach (měkkých tkání) stimulací vyšší produkce vlastního růstového hormonu a to ať už zcela přirozeně nebo i s dopomocí preparátů, jako je třeba GHR Natural.
  Barny´s Triple blend EXTRA silný 700 g Proenzi Intensive 120 tbl. Geladrink Forte 360 kapslí ALAVIS™ Triple Blend Extra silný 700 g
dávka odměrka 4,5 g 1 tableta 1 kapsle 1g/80 kg
Glukosamin sulfát  1566 750 125 348/1253
Chondroitin sulfát  585 50 66,6 130/468
Cena 1077 659 688 999
Dávka 6,92 5,49 1,91 6,42/5,15
Kč na 1500 mg glukosamin sulfátu 6,63 10,98 22,93 6,16
  chondroitin sulfát – látka, která vykazuje protizánětlivé účinky, je přirozenou součástí chrupavky, doporučená denní dávka je 1200 – 1500 mg/den
glukosamin sulfát – látka s protizánětlivými účinky, připisuje se jí schopnost regenerovat poškozenou pojivovou tkáň, doporučená denní dávka je 500 – 3000 mg/den

Růstový hormon ve sportu

Současný vrcholový sport a nadlidské výkony dnešních sportovců často stojí a padají s dopingem, jehož nedílnou součástí je i syntetický hGH (růstový hormon). Díky novým poznatkům kolem přirozené a přírodní stimulace zvýšené produkce růstového hormonu ve spánku lze dojít k obdobným výsledkům i bez chemie a dopingu. Preparáty s unikátním složením, jaké má právě GHR natural, mohou u mnoha sportovců zcela nahradit chemii a pro ty, kteří s chemií nikdy nezačali mohou představovat zajímavou volbu pro dosažení nových cílů.

Shledali jste obsah zajímavým? Sdilejte Sdílet na Facebooku Tweet about this on Twitter Odeslat odkaz e-mailem
www.nestarnu.cz

Vitamíny pro ženy 90 kapslí

Vitamíny pro ženy jsou přírodní produkt z čerstvých rostlinných zdrojů, který je plný vitamínů, minerálů, rostlinných živin, enzymů a antioxidantů.

  HODNOCENÍ: 8/10 
Vitamíny pro muže 90 kapslí

Vitamíny pro muže 90 kapslí

Vitamíny pro muže jsou přírodní produkt z čerstvých rostlinných zdrojů, který je plný vitamínů, minerálů, rostlinných živin, enzymů a antioxidantů.

  HODNOCENÍ: 8/10 
rustovy-hormon-ghr-natural

GHR natural

Čistě přírodní stimulant růstového hormonu. Pomáhá zlepšovat imunitu, posiluje zdraví a vitalitu a je elixírem dlouhověkosti.

  HODNOCENÍ: 10/10